Відгуки про компанію 💙💛👌 СамеТо ТМ інтернет-магазин sameto.com.ua 🎁%🚚 ⤵
- Угода на маркетплейсі Prom.uaИгорь Я.
Всё прошло на высшем уровне.Спаибо за сервис.Связались вовремя.Товар выслан вовремя.Тоар получил.Всё хорошо.
- Коментар продавця
Спасибо за Ваш отзыв .
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaНаталя Р.
- Коментар продавця
Спасибо за Ваш отзыв , Наталья .
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЕлена Е.
Может эти лампы на комаров и действуют, я не знаю, а для мух они просто лампы не более, ни одна муха за 3 дня не попала ни в одну из ламп, а мы их взяли 3 шт. Ерунда
- Елена
Чому на сайті ми можемо описувати роботу продавця, а як описати продавця, який продає товар, рекомендує його, а цей товар зовсім зовсім не працю, як заявляв продавець
- Коментар продавця
Дякуємо за Ваше звернення, якщо Вам не підійшов товар і товарний вид та комплектація збережені, Ви можете повернути його протягом 14 днів з моменту отримання по данним вказаним в документі про отримання і сповістити диспетчерську
- Елена
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОксана Б.
Було вказано,що доставка безкоштовна, а потім прийшла ціна а доставку
- Коментар продавця
Нажаль Ваше замовлення не попало под умови безкоштовної доставки порталу Prom.ua вони сплачують її тільки при передоплаті Пром-оплата , вартості від 200 грн та габаритами до 30 кг
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaДмитрий Я.
Заказ отправлен оперативно, продавец хорошо работает
- Коментар продавця
Спасибо за Ваш отзыв!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaКатерина
Парасолька супер. Всім рекомендую
- Коментар продавця
Дякуємо за Ваш відгук, Катерина!
- Коментар продавця
- Иван Ш.
Сделка прошла без перебоев, Рекомендую)
- Коментар продавця
Спасибо за Ваш отзыв, Иван!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaАлексей К.
вес отлично. рекомендую.
- Коментар продавця
Спасибо за Ваш отзыв , Алексей.
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaТатьяна С.
Товаром довольна,магазин рекомендую
- Коментар продавця
Спасибо за Ваш отзыв, Татьяна!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaАнна Т.
Замовляла в цього продавця збільшувальні окуляри. Товар був класний. Все новеньке, лінзи не просто запаковані, але на них була захисна плівка, чохол. Все добре. Але вони недостатньо збільшували, аби я могла робити маніпуляції у своєму творчому пориві. Тому замовила в них ще лупу Brighter Viewer, адже тут збільшення набагато краще. Але на превеликий жаль товар прийшов не дуже такий, як я очікувала.
Тепер детальніше, що не так:
1. Упаковка - так собі. В коробці все бовталося. Сама лупа (екран), хоч і пластикова, але мала бути якось захищена, чи не так? Але захисної плівки не було, лише задрипаний пакетик. який з неї зліз наполовину. Як результат, сама лупа - капець яка подряпана та по краям навіть тріщинки є! В принципі терпимо, але це засмучує, бо в певних місцях ти не можеш не помічати ці недоліки, бо вони заважають зображенню. Перевірити безпосередньо під час отримання треба було, мабуть, але відкривати упаковку, діставати, тощо, мені було не зручно. Тим паче попередня покупка в цього продавця була супер та якісна, тому я думала, що тут теж все нормально в коробці. Подивилася, що все є, і все. Я не думала діставати ці деталі та розглядати на сонці. :(
2.Сам тримач (ніжка) дуже брудний, знизу. Ніби цією лупою вже користувалися і вона десь стояла так, аби в щілинах забилося купа чогось жовто-коричневого, схожого на жир.
3. В комплект таки не входить навіть найдешевших батарейок, тому аби перевірити роботу підсвітки, треба дома мати 4 АА
Тим не менше, продавцем я задоволена. І хоча цього разу оператор була якась депресивна і не відчувалося посмішки (попереднє замовлення супроводжувалося привітністю та відчувалося, що оператор рада спілкуванню з клієнтом), я все одно вважаю, що продавець молодець. Все оперативно зробив, опрацював, відправив. а 1 зірочку знімаю саме через те. що мені здається, мені лупа прийшла далеко не нова. Дякую.- Коментар продавця
Спасибо за Ваш отзыв, Вас наберет менеджер по данному вопросу
- Анна
Большое Спасибо магазину. Менеджер действительно связался, и очень очень удивил. Как именно не напишу. Но это подняло мне настроение! А ПРОДАВЕЦ ДЕЙСТВИТЕЛЬНО ОЧЕНЬ ХОРОШИЙ! Спасибо ему за поддержку и за такой поступок. Буду вас рекомендовать еще больше. Вы - большие молодцы за такое отношение к клиенту!
- Коментар продавця
